Zespół

Anna Jaczun jest adwokatem, od 2012 r. członkiem Izby Adwokackiej w Białymstoku, absolwentką Wydziału Prawa Uniwersytetu w Białymstoku.

Zajmuje się problematyką prawa cywilnego, prawa karnego oraz prawa gospodarczego. Występuje jako pełnomocnik w sprawach rodzinnych, spadkowych, związanych z obrotem nieruchomościami, a także jako obrońca lub pełnomocnik pokrzywdzonego w sprawach karnych i karnych skarbowych.

Jako wykładowca bierze udział w projektach edukacyjnych organizowanych przez Okręgową Radę Adwokacką w Białymstoku, w tym m. in. w corocznym Europejskim Dniu Prawnika.

Odbyła szkolenie na mediatora zgodne ze standardami Społecznej Rady ds. ADR przy Ministrze Sprawiedliwości oraz standardami European Negotiation & Mediation Academy ENMA.

Biegle włada językiem angielskim.

kom.: + 48 602 662 551
e-mail: ajaczun@adwrp.pl

(zwiń)

Szymon Konrad Jaczun jest radcą prawnym, członkiem Okręgowej Izby Radców Prawnych w Białymstoku od 2009 r., absolwentem Wydziału Prawa Uniwersytetu w Białymstoku.

Zajmuje się kompleksową obsługą prawną przedsiębiorstw, w tym spółek notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Posiada blisko 15-letnie doświadczenie zawodowe.

Specjalizuje się w zakresie prawa cywilnego, prawa gospodarczego i spółek handlowych. Doradzał także w licznych projektach dotyczących prawa przewozowego, podatkowego oraz prawa własności intelektualnej.

Posiada wieloletnią praktykę w sporządzaniu umów i prowadzeniu sporów gospodarczych.

Biegle włada językiem angielskim.

kom.: + 48 509 942 903
e-mail: sjaczun@adwrp.pl

(zwiń)
logo
ul. M. Skłodowskiej-Curie 3, lok. 38
15-094 Białystok
biuro@adwrp.pl

Anna Jaczun
+48 602 662 551


Szymon Jaczun
+48 509 942 903